Załóż bloga   Zaloguj sięWtorek, Czerwiec 20, 2017

O zaletach kupowania w drogerii internetowej

alt

Jeszcze całkiem niedawno z dużą rezerwą podchodziłam do drogerii internetowych jak i całej idei zakupów przez Internet. Niestety, głupia ja nasłuchałam i naczytałam się o tych wszystkich oszukanych ludziach i uznałam, że już lepiej dopłacić te kilka złotych i nie ryzykować. Oczywiście całkowicie się myliłam. Obecnie praktycznie nie kupuję kosmetyków w sklepach stacjonarnych i jeśli tylko jest to możliwe, staram się korzystać z zakupów online. Tym bardziej, że ich zalety są nie do przecenienia! Jeżeli i Ty wciąż się wahasz i chciałabyś, ale się boisz, myślę, że mój tekst Cię przekona!

 

1) Jest taniej! Mogłoby się wydawać, że konieczność pokrywania kosztów przesyłki sprawi, że różnica pomiędzy ceną produktu w sklepie internetowym a normalnym nie będzie tak duża, ale uwierzcie mi – jest duża! Przykładowo moje ulubione serum w normalnej drogerii kosztuje prawie 60 zł, podczas gdy moja ulubiona drogeria internetowa sprzedaje je po 35! Nawet wliczając w to koszty przesyłki różnica jest na tyle znacząca, że już odpuszczam sobie wizyty w sklepie. Poza tym na ogół zamawiam produkty na zapas albo umawiam się na wspólne zakupy z przyjaciółką, więc te kilka złotych, które muszę dodatkowo zapłacić za przesyłkę, są właściwie nieodczuwalne.

 

2) Liczne promocje, dni darmowej wysyłki itp. Nad tym punktem nie będę się za długo rozpisywać, bo mniej więcej wiadomo, o co chodzi. Przy okazji staram się ćwiczyć moją słabą silną wolę. ;) Poza tym z radością unikam scen rodem z horrorów, które często towarzyszą wyprzedażom w popularnych drogeriach.

 

3) Brak kolejek – klikamy, robimy przelew i już!

 

4) Niemacany towar – mogłoby się wydawać, że to oczywiste, że szamponów, kremów czy kolorówki nie powinno się otwierać. Zwłaszcza, jeśli na półce leżą testery. Niestety, wiele pań nie zdaje sobie sprawy z tego, że raz odkręcony tusz zasycha, a potem jakaś nieszczęśnica kupuje zepsuty produkt. Zamawiają kosmetyki w drogerii internetowej możemy mieć pewność, że do naszych rąk trafia towar nie sprawdzony organoleptycznie przez jakieś miłośniczki empiryzmu.

 

To kto zrzuca się ze mną na koszty przesyłki? :D

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki