Załóż bloga   Zaloguj sięDomy na sprzedaż, gdzie szukać ofert

Znalezienie nowego domu potrafi być prawdziwym wyzwaniem! Zwłaszcza, jeżeli nie wiemy gdzie szukać! Oczywiście najłatwiej w tym celu skorzystać z wyszukiwarki internetowej – blisko, pod ręką, łatwa w użyciu… Niestety, ograniczając się do pojedynczego medium możemy sporo stracić, mocno przepłaci oraz przede wszystkim pozbawić się możliwości wyboru! Jak zatem szukać nowego domu czy mieszkania w taki sposób, żeby mieć pewność, że znajdziemy to jedno-jedyne? Oto kilka sposobów, które doskonale znali nasi rodzice i dziadkowie. ;)

 

1) Iść na spacer! Brzmi naiwnie? Ale jest bardzo skuteczne! Załóżmy, że interesują nas domy na sprzedaż na Wilnaowie. Okolica jest piękna, bogata w atrakcje, zarówno architektoniczne, jak i przyrodnicze, można zatem wybrać się na miłą przechadzkę połączoną z niewielką ekspedycją poszukiwawczą. Zapewne całkiem sporo osób umieszcza ogłoszenia o sprzedaży na słupach (co jest zabronione), tablicach informacyjnych (co nie jest zabronione) czy w końcu przy klatkach schodowych! Warto wypatrywać takich anonsów, poznając przy okazji naszą przyszłą dzielnicę. ;)

 

2) Poczta pantoflowa – co roku wiele osób się przeprowadza korzystając przy tym z usług deweloperów oraz biur nieruchomości. Na pewno mamy znajomych, którzy kupowali lub budowali dom, a jeśli wśród naszej rodziny i bliskich przyjaciół nikogo takiego nie ma, to na pewno jakaś osoba zna jakąś inną osobę, która może dać nam kontakt do kolegi bardzo zadowolonego z usług pewnej firmy. Pamiętaj, że kto pyta nie błądzi, a informacja to potęga! Nie radzę za to korzystać w tym celu z Internetu, ponieważ roi się w nim od krypto-reklam różnych instytucji…

 

4) Targi nieruchomości – raz na jakiś czas, zwłaszcza w większych miastach, odbywają się targi nieruchomości, gdzie wystawcy nie tylko dwoją się i troją, żeby przedstawić Ci swoją ofertę, ale dodatkowo kuszą atrakcyjnymi promocjami! Dzięki wizycie na takich targach od razu będziemy mogli zapoznać się z propozycjami większości deweloperów w regionie oraz, być może, nabyć lokal w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. ;)

 

Powodzenia!

alt


RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki